O SPOLEČNOSTI

Od založení v roce 1994 je MEGAMAN globální značkou ve vysokovýkonostním a energeticky úsporném osvětlení, vůdce inovací v sektoru LED a CFL osvětlení s technologiemi cílícími na dosažení těch nejlepších ekologických řešení. Produkty značky MEGAMAN jsou distribuovány širkou sítí distributorů, která pokrývá 90 zemí světa, napříč Evropou, Asií, Středním Východem, Afrikou a Jižní Amerikou. Ustanovením enviromentálního managementu jako jedné z největších priorit společnosti se MEGAMAN soustředí na ekologické procesy počínaje původním designem, výrobou, výzkumem a vývojem až po konečnou likvidaci a recyklaci produktů.

1994 – Megaman začal s prodejem a stal se výrobcem prvních kompaktních klasických a svíčkových žárovek, z čehož vznikla řada designových energicky úsporných zářivek.

 

 

2002 – Megaman představil světově první reflektor CFL GU10 jako energeticky úspornou náhradu za halogenové reflektory, což vedlo k rozvoji energeticky úsporných reflektorových zářivek.

 

 

2005 – Megaman jako první zahájil prodej 4–step DoRs Dimming.

 

 

2007 – Megaman navázal na DoRs Dimming novou generací tlumených úsporných zářivek.

 

 

2008 – Po celém UK prodal Megaman 20 milionů žárovek, po světě prodal 250 milionů.

 

 

2009 – Megaman představil první opravdovou náhradu za halogenové žárovky, řadu LED Reflector s technologií TCH.

 

 

2010 – Řada LED Reflector byla rozšířena o MR16 LED a inovační LED svíčku.

 

 

2013 – LED 6W GU10 dostala ocenění „Best Value For Money“ od LUX magazínu. Také byla představena LED Economy Series s životností 15 000 hodin.

 

 

2014 – Megaman UK se stal jediným distributorem LightwaveRF domácí automatické produkty a přidal se k online portálu Voltium, který se rovněž zabývá světelným průmyslem. LED řady byly rozšířeny o novou inovativní řadu IncandaLED, která svítí stejně, jako klasická žárovka, ale bez produkce tepla a s menší spotřebou energie. Tato nová řada je skvělou alternativou pro všechny vaše dekorativní svítidla.

2015 – Světlo světa spatřilo chytré řešení  INGENIUM  ZB, které je propojením a srdcem  osvětlení v chytré domácnosti. Zařízení zajišťuje jednoduché a pohodlné ovládání osvětlení  pomocí  vašeho chytrého  zařízení. 

V tomto roce se přidala celá řada LED svítidel a rozvinutí technologie TECOH s rozšířením APx dovolující upgrade LED zařízeních, která nemají prostor pro integraci externího ovladače.

 

 

2016 – Megaman vydal technologii U-DIM, která umožňuje plynulé stmívání kompatibilní s nejširším spektrem stávajících stmívačů. Dále vznikl hybridní reflektor nabízející vynikající účinnost a jednoduché ovládání paprsku.

 

2018 – Megaman zahájil prodej inovativní technologie Dual Beam Technology (DBT), díky které může být ve svítidle měněn úhel vyzařování. Technologie tak dovoluje rozšířit nebo zúžit tvar světla.

 

 

KONTAKT

Bienerova 1532

274 01 Slaný

ODKAZY

  • w-facebook
  • Twitter Clean