O SPOLEČNOSTI

Od založení v roce 1994 je MEGAMAN globální značkou ve vysokovýkonostním a energeticky úsporném osvětlení, vůdce inovací v sektoru LED a CFL osvětlení s technologiemi cílícími na dosažení těch nejlepších ekologických řešení. Produkty značky MEGAMAN jsou distribuovány širkou sítí distributorů, která pokrývá 90 zemí světa, napříč Evropou, Asií, Středním Východem, Afrikou a Jižní Amerikou. Ustanovením enviromentálního managementu jako jedné z největších priorit společnosti se MEGAMAN soustředí na ekologické procesy počínaje původním designem, výrobou, výzkumem a vývojem až po konečnou likvidaci a recyklaci produktů.

1994 – Megaman začal s prodejem a stal se výrobcem prvních kompaktních klasických a svíčkových žárovek, z čehož vznikla řada designových energicky úsporných zářivek.

 

 

2002 – Megaman představil světově první reflektor CFL GU10 jako energeticky úspornou náhradu za halogenové reflektory, což vedlo k rozvoji energeticky úsporných reflektorových zářivek.

 

 

2005 – Megaman jako první zahájil prodej 4–step DoRs Dimming.

 

 

2007 – Megaman navázal na DoRs Dimming novou generací tlumených úsporných zářivek.

 

 

2008 – Po celém UK prodal Megaman 20 milionů žárovek, po světě prodal 250 milionů.

 

 

2009 – Megaman představil první opravdovou náhradu za halogenové žárovky, řadu LED Reflector s technologií TCH.

 

 

2010 – Řada LED Reflector byla rozšířena o MR16 LED a inovační LED svíčku.

 

 

2013 – LED 6W GU10 dostala ocenění „Best Value For Money“ od LUX magazínu. Také byla představena LED Economy Series s životností 15 000 hodin.

 

 

2014 – Megaman UK se stal jediným distributorem LightwaveRF domácí automatické produkty a přidal se k online portálu Voltium, který se rovněž zabývá světelným průmyslem. LED řady byly rozšířeny o novou inovativní řadu IncandaLED, která svítí stejně, jako klasická žárovka, ale bez produkce tepla a s menší spotřebou energie. Tato nová řada je skvělou alternativou pro všechny vaše dekorativní svítidla.

2015 – Světlo světa spatřilo chytré řešení  INGENIUM  ZB, které je propojením a srdcem  osvětlení v chytré domácnosti. Zařízení zajišťuje jednoduché a pohodlné ovládání osvětlení  pomocí  vašeho chytrého  zařízení. 

V tomto roce se přidala celá řada LED svítidel a rozvinutí technologie TECOH s rozšířením APx dovolující upgrade LED zařízeních, která nemají prostor pro integraci externího ovladače.

 

 

2016 – Megaman vydal technologii U-DIM, která umožňuje plynulé stmívání kompatibilní s nejširším spektrem stávajících stmívačů. Dále vznikl hybridní reflektor nabízející vynikající účinnost a jednoduché ovládání paprsku.

 

2018 – Megaman zahájil prodej inovativní technologie Dual Beam Technology (DBT), díky které může být ve svítidle měněn úhel vyzařování. Technologie tak dovoluje rozšířit nebo zúžit tvar světla.